• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15852476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033361 15852476 Oferujemy na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 3,3 ha, położony w Podgrodziu, gmina Dębica, woj. podkarpackie.Teren składa się z 6 działek ewidencyjnych o nieregularnym kształcie, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniowo-zagrodową, co daje możliwo...

Dębica (Podgrodzie) (Podkarpackie, gm. Dębica)

800 000 PLN (24 zł/m2)

-
-
33100 m2
-
15800810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26222528 15800810 Na sprzedaż grunt inwestycyjny, położony 80 km od przejścia granicznego w Medyce i zaledwie 4 km od autostrady A4, w miejscowości Kraczkowa. Przeznaczenie terenu obejmuje obiekty i urządzenia dla obsługi turystyki oraz działalność gospodarczą produkc...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

8 157 265 PLN (145 zł/m2)

-
-
56257 m2
-
15867108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27335378 15867108 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia, ale także przyjemny widok z okien i balkonu. Lokal ma powierzchnię około...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

305 000 PLN (5 083 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15885328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27723680 15885328 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker1044--1200 m.kw.--Budowlana-117000 zł.Numery działek rolnych:24761--6300 m.kw.-53000 zł.24762--1500 m.kw.-12700 zł.24772--500 m.kw.-4500 zł.24771--900 m.kw.-7700 zł.24782--1300 m.kw.-11100 zł.Razem:1.05 ha...

Czarna (Krzemienica) (Podkarpackie, gm. Czarna)

89 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15885284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722059 15885284 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta rzeki Wisły i niedalekim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego ...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

820 000 PLN (2 247 zł/m2)

8
-
365 m2
1830
15885207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719695 15885207 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka budowlana o pow. 10 ar o wymiarach 23m x 44m, płaska o kształcie prostokąta. Działka posiada wydaną decyzje WZ pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Dojazd drogą gminną utwardzonąNieruchomość położ...

Czarna (Czarna) (Podkarpackie, gm. Czarna)

165 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
1012 m2
-
15763514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429304 15763514 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i Mazurskiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla rodziny, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

485 000 PLN (9 123 zł/m2)

3
1
53.16 m2
1991
15789334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25936488 15789334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec)PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! – KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI !Szukasz miejsca, które łączy w...

Dębowiec (Dębowiec) (Podkarpackie, gm. Dębowiec)

789 000 PLN (6 069 zł/m2)

5
-
130 m2
2007
15884815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27711464 15884815 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy alei Krzyżanowskiego os. Mieszka I w Rzeszowie. Nieruchomość idea...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 588 zł/m2)

5
1
77.9 m2
1980
15882399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661713 15882399 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Maćkówka. Miejscowość ta położona jest w gminie Zarzecze, w powiecie przeworskim na terenie województwa podkarpackiego. To świetna przestrzeń do życia, wypoczynku i akt...

Maćkówka (Podkarpackie, gm. Zarzecze)

379 000 PLN (2 564 zł/m2)

5
2
147.8 m2
2012
15655489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23389550 15655489 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniał...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

269 000 PLN (5 225 zł/m2)

2
-
51.48 m2
1955
15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025