• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15541052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20852520 15541052 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Tajęcinie - położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Trzebownisko. Tajęcina oddalona jest od Rzeszowa o 10 kilometrów. Bez wątp...

Tajęcina (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

649 000 PLN (3 848 zł/m2)

5
2
168.64 m2
2025
15618954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 22575777 15618954 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stylu góralskim, wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w miejscowości Zadwórze, gmina Ustrzyki Dolne, powiat Bieszczadzki. Prezentowana nieruchomość została wybudowana w latach 80, a pod koniec l...

Zadwórze (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

2 999 000 PLN (11 107 zł/m2)

6
1
270 m2
1985
15741030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24962650 15741030 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Laski. Laski to niewielka, ale wyjątkowo urokliwa miejscowość położona w gminie Bojanów (powiat stalowowolski, woj. podkarpackie), wieś, która łączy w sobie t...

Laski (Podkarpackie, gm. Bojanów)

1 519 000 PLN (7 050 zł/m2)

4
1
215.45 m2
2019
15731478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794954 15731478 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Tuszów Narodowy, powiat mielecki. Inwestycja będzie oddawana do użytku w stanie surowym otwartym ze stolarką okienną.Projekt domu to Dom w Rododendronach 8, z garażem po ...

Tuszów Narodowy (Podkarpackie, gm. Tuszów Narodowy)

499 000 PLN (2 674 zł/m2)

6
-
186.6 m2
2021
15666471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23587600 15666471 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Krasne koło Rzeszowa, oddany do użytku w 1995 roku, stojący na 11 arowej działce.Dom jest przestronny, funkcjonalnie rozmieszczony, wyposażony w dwie kuchnie oraz dwie łazi...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

895 000 PLN (5 594 zł/m2)

5
2
160 m2
1995
15802115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26256123 15802115 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje drewniany dom z 1902 roku zlokalizowany przy ul. 1 Maja 47 w Dynowie. Jest to świetna opcja dla osób które chciałyby mieć swoja nieruchomość, w rozsądnej cenie, która jest alternatywą dla mieszkań w blo...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

144 900 PLN (2 254 zł/m2)

2
1
64.3 m2
1902
15664624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558277 15664624 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż pokaźny dom o powierzchni 220 m2 składający się z 3 kondygnacji na 20 arowej działce. Solidny projekt, przestronne wnętrza. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na os. Drabinianka ...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 490 000 PLN (6 773 zł/m2)

5
3
220 m2
1980
15476707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420320 15476707 OFERTA DOMU DREWNIANEGO NA ŁADNEJ DZIAŁCE 36a OBOK LASU W GMINIE NOZDRZEC. IDEALNE MIEJSCE POD REKREACJĘ .Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej działce 36a otoczonej świerkami i lasem, z bezpośrednim ...

Nozdrzec (Podkarpackie, gm. Nozdrzec)

95 000 PLN (1 462 zł/m2)

1
-
65 m2
1938
15803138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki z garażem Stobierna, działki 3,5 - 4,5ar 26287872 15803138 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane w Stobiernej. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz szybkiego d...

Stobierna (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

640 000 PLN (4 961 zł/m2)

4
1
129 m2
2025
15801991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak pod lasem, Głogów Młp 117,5m2 "smart dom" 26254105 15801991 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z systemem SMART zlokalizowany w Głogowie Małopolskim os. Zabajka. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących ciszy i spokoju...

Głogów Małopolski (Zabajka) (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

799 900 PLN (6 837 zł/m2)

4
1
117 m2
2025
15476527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420398 15476527 DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Polecam do sprzedania dom z pustaka ceramicznego o powierzchni całkowite...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

345 000 PLN (1 078 zł/m2)

10
-
320 m2
1995
15656644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23416274 15656644 DO SPRZEDANIA 2 DOMY STAN SUROWY ZAMKNIĘTY w DYNOWIE, POWIAT RZESZOWSKI.Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane w 2025r. w dwóch wariantach: bez elewacji i ocieplenia lub z ocieplenie...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

440 000 PLN (4 400 zł/m2)

5
2
100 m2
2025