• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15714537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463375 15714537 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o konstrukcji drewnianej, pokryty blachą trapezową o powierzchni użytkowej 74 m2 znajdujący się w Rudniku nad Sanem w województwie podkarpackiem. Nieruchomość znajduje się na płaskiej i ogrodzonej 7 arowej działc...

Rudnik nad Sanem (Podkarpackie, gm. Rudnik nad Sanem)

319 000 PLN (4 311 zł/m2)

3
1
74 m2
1935
15726321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24696919 15726321 Oferuję na sprzedaż przestronny i komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 170 m², położony w Krośnie. Dom usytuowany na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 32 arów, wraz z dwoma garażami w bryle budynku. Nieruchomość wybu...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

4
2
167 m2
1969
15696050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24110519 15696050 Oferuję na sprzedaż dwa domki letniskowe usytuowane na 14 arowej działce w miejscowości Rajskie, znajdującej się w centralnej części regionu turystycznego Bieszczad, nieopodal miejscowości wypoczynkowej Polańczyk. Działka płaska, ogrodzona bramką z b...

Rajskie (Podkarpackie, gm. Solina)

849 000 PLN (8 243 zł/m2)

4
1
103 m2
2006
15644398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23149787 15644398 Dom z potencjałem w malowniczej okolicy - Zwiernik k. Pilzna Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i widokowej miejscowości Zwiernik, zaledwie kilka minut od Pilzna. To idealna pr...

Zwiernik (Podkarpackie, gm. Pilzno)

259 000 PLN (1 947 zł/m2)

5
-
133 m2
2007
15701833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24224718 15701833 Na sprzedaż oferuję urokliwy dom z bala drewnianego, położony w miejscowości Zmysłówka, powiat Krośnieński zaledwie 8 km od uzdrowiska Rymanów-Zdrój. Nieruchomość o powierzchni około 87 m² składa się z kuchni, czterech pomieszczeń, ganku oraz przedsi...

Zmysłówka (Podkarpackie, gm. Rymanów)

199 000 PLN (2 314 zł/m2)

4
-
86 m2
1952
15833878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26733582 15833878 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta, co pozwala cieszyć się zarówno bliskości...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 150 000 PLN (7 855 zł/m2)

4
2
146.4 m2
2016
15808776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26400649 15808776 IDEALNY DOM DLA RODZINY W BRZEŹNICY KOŁO DĘBICY Komfort. Technologia. Prywatność. Dom, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Na sprzedaż ekskluzywny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m² , wybudowany w ...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

4
-
180 m2
2016
15845233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858147 15845233 Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160m położony w Boguchwale .Działka o powierzchni 614m2 w kameralnej zabudowie to prywatna przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu.Gotowy do zamieszkania , w pełni umeblowany i wyposażony. Funkcj...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

720 000 PLN (4 500 zł/m2)

4
-
160 m2
1950
15705974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w cenie mieszkania, 83m2, ul. Miejska 24294756 15705974 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej.Opis budynku:- Powierzchnia użytkowa: 83m2 + strych- Kondygnacje: parter + piętro- Ilość pokoi: 4- Pow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

639 000 PLN (7 699 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15826755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641564 15826755 Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 43 ar, w malowniczej miejscowości Łęki Dolne (gmina Pilzno, woj. podkarpackie). Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

Łęki Dolne (Podkarpackie, gm. Pilzno)

699 000 PLN (4 112 zł/m2)

5
2
170 m2
1991
15745077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25049245 15745077 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m², położony w miejscowości Machowa ( gmina Pilzno ), zaledwie 15 km od Tarnowa.Budynek posiada trzy kondygnacje, co daje ogromny potencjał aranżacyjny.Układ nieruchomości:11 pokoi - przestrzeń dla dużej ...

Machowa (Podkarpackie, gm. Pilzno)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

12
3
350 m2
1982
15641361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23082775 15641361 Zamieszkaj w malowniczej Kąkolówce - dom z potencjałem na dużej działce!Nieruchomość o której mowa znajduje się w miejscowości Kąkolówka, gmina Błażowa, 25km od Rzeszowa (około 30min drogi).Dom położony w spokojnej i zielonej okolicy w Kąkolówce to i...

Kąkolówka (Podkarpackie, gm. Błażowa)

209 000 PLN (1 742 zł/m2)

3
1
120 m2
1960