• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15184413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11954867 15184413 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 166 m2. Nieruchomość znajduje się w bliskiej okolicy Krosna w odległości około 6 km od centrum. Dom został wybudowany w 2022 roku i w chwili obecnej jest w stanie deweloperskim. Powie...

Ustrobna (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

640 000 PLN (3 855 zł/m2)

4
2
166 m2
2022
15829192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26614638 15829192 Prezentowana Nieruchomość to nowa inwestycja obejmująca nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Głogowa Małopolskiego, oferujące komfortowe warunki do życia oraz bardzo do...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

750 000 PLN (6 089 zł/m2)

4
1
123.18 m2
2026
15829191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26615524 15829191 Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, realizowanych w Wysokiej Głogowskiej przy ul. S...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

550 000 PLN (5 826 zł/m2)

3
1
94.4 m2
2026
15795548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26098833 15795548 NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pustaka ceramicznego, położony na działce 7.9a w gminie Chmielnik, powia...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

480 000 PLN (4 571 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15736011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24866311 15736011 Na sprzedaż ostatni wolny segment!Szukasz nowoczesnego, ekonomicznego w utrzymaniu domu wykonanego z wysokiej jakości materiałów, który wykończysz według własnego gustu? Marzysz o miejscu łączącym ciszę i spokój z szybkim dojazdem do Rzeszowa i autos...

Sokołów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sokołów Małopolski)

345 000 PLN (2 226 zł/m2)

4
-
155 m2
2025
15434806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18460682 15434806 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Kalnica, położony w gminie Cisna.Prezentowany obiekt to dom z możliwością rozwijania biznesu z pokojami do wynajęcia.Ten piękny dom, o powierzchni całkowitej 310 m2, został wybudowany w 2008 roku i p...

Kalnica (Podkarpackie, gm. Cisna)

1 499 000 PLN (4 835 zł/m2)

10
6
310 m2
2008
15775842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25687505 15775842 OFERTA DOMU 164M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY - 5km OD CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów Małopolski. Dom wybudowany wg projektu indywidualnego, zbudowany z dob...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

649 000 PLN (3 957 zł/m2)

6
2
164 m2
2021
15767555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25530589 15767555 NOWY DOM 143m2 Z GARAŻEM, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z ELEWACJĄ I OCIEPLENIEM - BLISKO CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143m2, i pow. całkowitej 180m2, posadowiony na działce 7.88a, 5km od cent...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

630 000 PLN (4 406 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15664617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558276 15664617 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni prawie 200 m2 znajdujący się na płaskiej, ogrodzonej 9 arowej działce w miejscowości Zarzecze. Opis nieruchomości:- p...

Siedliska (Podkarpackie, gm. Lubenia)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

5
2
200 m2
2015
15704834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24270528 15704834 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 377 m2, usytuowany na pięknej 34-arowej działce. To prawdziwa oaza spok...

Dąbrówki (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 890 000 PLN (5 013 zł/m2)

5
3
377 m2
2000
15476685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420196 15476685 DO SPRZEDANIA BUDYNEK MIESZKALNY PRZYSTOSOWANY POD WYNAJEM, 6KM OD MIASTA JAROSŁAW. Do sprzedania posiadamy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 110m2 wraz z 2-ma budynkami gospodarczymi na działce 17,64a w gminie Pawłosiów, powiat jarosław...

Pawłosiów (Podkarpackie, gm. Pawłosiów)

387 423 PLN (3 522 zł/m2)

4
4
110 m2
1990
15653709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23357244 15653709 Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny z wyodrębnionymi dwoma lokalami w Horyniec-Zdrój, ul. Godebskiego - 230 m2, działka 7,8 ara - cena 319 000 złLokalizacja:Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczym Horyńcu-Zdroju, znanej...

Horyniec-Zdrój (Podkarpackie, gm. Horyniec-Zdrój)

279 000 PLN (1 150 zł/m2)

5
2
242.58 m2
1980