• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15700289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24187824 15700289 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Łańcucie przy ulicy Żardeckiego. To właśnie tutaj wśród otaczającej zieleni znajduje się dom, który może okazać się doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie ciszę oraz spokó...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

839 000 PLN (5 593 zł/m2)

5
-
150 m2
1927
15862371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225004 15862371 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Miejscu Piastowym, zaledwie kilka kilometrów od Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 18,5 ara, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej.Bud...

Miejsce Piastowe (Podkarpackie, gm. Miejsce Piastowe)

690 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
144 m2
1970
15476662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420311 15476662 OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z pustaka ceramicznego w miejscowości Czarna Sędziszowska, gmina Sędzis...

Czarna Sędziszowska (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

280 000 PLN (1 647 zł/m2)

5
1
170 m2
1993
15798438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26168705 15798438 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 60 m2, usytuowany na 20 arowej działce w cichej i spokojnej części Ustrobnej. Nieruchomość wybudowana z pustaka, kryta blachą trapezową i posiadająca dostęp do wszystkich niezbędnych mediów. Dojaz...

Ustrobna (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

259 000 PLN (4 466 zł/m2)

2
1
58 m2
1980
15881206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625325 15881206 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Walawa, województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Orły.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem piętrowym z poddaszem użytkowym, wolnostojąc...

Walawa (Podkarpackie, gm. Orły)

1 199 000 PLN (8 564 zł/m2)

5
2
140 m2
2022
15849462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26968035 15849462 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w odległości zaledwie 4 km od Zalewu Solińskiego w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania lub do prowadzenia działalności agroturystycznej...

Berezka (Podkarpackie, gm. Solina)

579 000 PLN (3 328 zł/m2)

5
2
174 m2
1968
15862032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27221705 15862032 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz komfortową przestrzeń użytkową z funkcjonalnym układem pom...

Rudna Mała (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

1 150 000 PLN (5 622 zł/m2)

5
3
204.55 m2
2025
15469296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258595 15469296 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo...

Sobiecin (Podkarpackie, gm. Jarosław)

553 000 PLN (2 989 zł/m2)

10
-
185 m2
-
15863800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256638 15863800 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Korczyna dwa domy w zabudowie szeregowej, stanowiące doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość usytuowana jest na pr...

Korczyna (Podkarpackie, gm. Korczyna)

1 490 000 PLN (6 314 zł/m2)

6
4
236 m2
2025
15740057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24945067 15740057 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej części Podkarpacia na kameralnych obrzeżach Jasła. Ta unikatowa n...

Jasło (Sobniów) (Podkarpackie, gm. Jasło)

5 900 000 PLN (11 824 zł/m2)

8
-
499 m2
2017
15675784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23756241 15675784 Na sprzedaż atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 90 m², posadowiony na ogrodzonej 15 arowej działce w Krościenku Wyżnym. Dom wybudowany z cegły, w pełni podpiwniczony, z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej drogi wewnętrznej.Nieruchomość składa się z...

Krościenko Wyżne (Podkarpackie, gm. Krościenko Wyżne)

339 000 PLN (3 767 zł/m2)

3
1
90 m2
1958
15774124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25646797 15774124 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej...

Hermanowa (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

559 000 PLN (3 727 zł/m2)

4
2
150 m2
2025