• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15887377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27781651 15887377 Dom w pełni gotowy do zamieszkania – bez dodatkowych kosztów i remontów.Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem – wiele rozwiązań jest już przygotowanych.Dom z widokiem na otwartą przestrzeń – brak zabudowy za ogrodem, cisza i prywatność na co...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

990 000 PLN (5 593 zł/m2)

4
-
177 m2
2015
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
13144848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1450841 13144848 Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość, która łączy sielski klimat z codzienną wygodą życia!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej o...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

549 000 PLN (3 431 zł/m2)

5
1
160 m2
1980
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15816125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa, nowoczesna narożna szeregówka, 2 mp, ogród 26568680 15816125 Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży atrakcyjną narożną szeregówkę. Jeśli chcesz zamieszkać od razu to ta oferta jest właśnie dla ciebie Nieruchomość położona na kameralnym zamkniętym osiedlu przy ul Lwowskiej w Rzeszowie. Szeregówka nowoczesn...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15795550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna szeregówka- super lokalizacja 26098828 15795550 Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 arowej działce. Szeregówka z podjazdem oraz garażem i pomieszczeniem go...

Rzeszów (Drabinianka), al. gen. Władysława Sikorskiego

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

6
3
180 m2
-
15443401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość przy drodze Nr 9 blisko autostrady A4 18674919 15443401 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrezentujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w Głogowie Małopolskim w pierwszym pasie zabudowy przy drodze krajowej nr 9 w niedalekiej odległości do węzła autostrady A4 . Nieruchomość o powierzchni 28 a z...

Głogów Małopolski, ul. Rzeszowska

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

6
2
250 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-