• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15886961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772680 15886961 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15802452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266881 15802452 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość będącą Centrum Bankietowym ROYAL-PALACE w Sanoku.W skład obiektu wchodzą:- główna sala bankietowa wraz z dwoma zimowymi ogrodami,- hotel posiada 26 miejsc noclegowych w apartamentach 2, 3 oraz 4 osobowych,- ...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

2 990 000 PLN (4 074 zł/m2)

12
16
734 m2
2018
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15839043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737492 15839043 Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenieNa sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m², posadowiony na ogrodzonej działce 28 arów.Cena ofertowa: 499 999zł (do ...

Witkowice (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

499 999 PLN (2 083 zł/m2)

4
1
240 m2
2001
15710032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369506 15710032 DOM MARZEŃ DLA RODZINY - który przypomni Ci, czym jest spokój, bliskość natury i ciepło prawdziwego ogniska Góra Motyczna k. Dębicy 287 m² Piękny ogród Wysoki standard 1 290 000 zł BRAK PR...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

1 290 000 PLN (3 486 zł/m2)

7
-
370 m2
2009
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021