• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15886272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751337 15886272 Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, murowany, niepodpiwniczony, położony na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.NIERUCHOMOŚĆ Dom wzniesiono w 2023r. na działce o pow. 1,41 ha. Powierzchnia całkowita domu około 780m...

Cisna (Podkarpackie, gm. Cisna)

6 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

12
-
780 m2
2023
15885350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27725876 15885350 Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Jedlicze. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na działce o powierzchni ponad 11 arów, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Na działce dostępne są wszys...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (2 876 zł/m2)

4
2
97 m2
1975
15861869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214405 15861869 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Hadlach Szklarskich.Hadle Szklarskie to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim, w gminie Jawornik Polski. Atutem prezentowanej nierucho...

Hadle Szklarskie (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

219 000 PLN (3 476 zł/m2)

2
-
63 m2
1970
15885898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743640 15885898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by zapewnić całej rodzinie komfortowe i wygodne warunki do życia.Dom poł...

Jasło (Bryły) (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 199 990 PLN (8 276 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15848601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944950 15848601 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15848600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944946 15848600 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15885284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722059 15885284 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta rzeki Wisły i niedalekim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego ...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

820 000 PLN (2 247 zł/m2)

8
-
365 m2
1830
15865688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27304847 15865688 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m², położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na prostokątnej działce o wymiarach około 50 na 26 metrów.Dom jest ocieplony styropianem o...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

810 000 PLN (6 750 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15789334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25936488 15789334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec)PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! – KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI !Szukasz miejsca, które łączy w...

Dębowiec (Dębowiec) (Podkarpackie, gm. Dębowiec)

789 000 PLN (6 069 zł/m2)

5
-
130 m2
2007
15882399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661713 15882399 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Maćkówka. Miejscowość ta położona jest w gminie Zarzecze, w powiecie przeworskim na terenie województwa podkarpackiego. To świetna przestrzeń do życia, wypoczynku i akt...

Maćkówka (Podkarpackie, gm. Zarzecze)

379 000 PLN (2 564 zł/m2)

5
2
147.8 m2
2012
15882060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656119 15882060 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Agnieszki Rząsy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania pisemnych ofert w otwartym konkursie na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości całe...

Laszki (Wysocko) (Podkarpackie, gm. Laszki)

95 000 PLN (950 zł/m2)

1
-
100 m2
-
15828533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641871 15828533 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym – według projektu Dom w sasankach 3 (E) OZE. Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz komfortową przestrzeń użytkową z funkcjonalnym układem pomieszcz...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

429 000 PLN (3 769 zł/m2)

4
2
113.82 m2
2025