• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15750379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25121708 15750379 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Smolarzyny, województwo podkarpackie, powiat łańcucki, gmina Żołynia.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem parterowym, wolnostojącym z garażem dwu...

Smolarzyny (Podkarpackie, gm. Żołynia)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
2021
15867370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344669 15867370 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam dom gotowy do zamieszkania, położony 10 km od centrum Rzeszowa.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łąka, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.Dom jest dostępny od zaraz – bez konieczno...

Trzebownisko (Łąka) (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

1 090 000 PLN (9 397 zł/m2)

5
-
116 m2
2025
15726320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24696918 15726320 Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku z pustaka i cegły, a elewacja pokryta jest tynkiem. Dach pokryty jest ...

Leśniówka (Podkarpackie, gm. Chorkówka)

329 000 PLN (2 861 zł/m2)

3
2
115 m2
1965
15651693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23346901 15651693 Oferuję na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Potoku. Nieruchomość wraz z budynkiem gospodarczym znajduje się na ok. 12 arowej działce ogrodzonej z trzech stron. Łączna Powierzchnia domu to ok. 184m2 i składa się z trzech poziomów: niskiego parter...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (1 516 zł/m2)

5
2
184 m2
1965
15513165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20189851 15513165 Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym domu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród zieleni, ale także dobrego połączenia komunikacyjnego z miastem. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów be...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15848833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26948756 15848833 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji w Nisko przy ul. Sandomierskiej, na trasie prowadzącej w kierunku Stalowej Woli. To miejsce łączy doskonałą komunika...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

879 000 PLN (10 103 zł/m2)

2
1
87 m2
1960
15861867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214401 15861867 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych Leśny Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Bratkowice - poło...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

1 199 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
2
219.64 m2
2027
15861850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27213779 15861850 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych Leśny Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Bratkowice - poło...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

1 199 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
2
219.64 m2
2027
15835574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26890624 15835574 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w Gorliczynie, w powiecie przeworskim, w gminie Przeworsk. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami a wszystko za sprawą dogodnego położen...

Gorliczyna (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

579 000 PLN (7 519 zł/m2)

3
1
77 m2
2024
15838861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733158 15838861 Na sprzedaż dom położony w miejscowości Zalesie o powierzchni około 140 m², usytuowany na działce o powierzchni około 19 arów. Nieruchomość znajduje się od Krosna około 8km, dającej duży potencjał w perspektywie przyszłości pod kątem możliwego wzrost...

Zalesie (Podkarpackie, gm. Oleszyce)

3 000 000 PLN (21 429 zł/m2)

5
2
140 m2
1964
15761323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25379619 15761323 Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu w malowniczej miejscowości Iwonicz. Dom o powierzchni użytkowej 126,8 m², posiada 2 kondygnacje: przestronny parter oraz komfortowe piętro. W skład pomieszczeń wchodzą: Parter: Przestronny salon z wyjściem na tar...

Iwonicz (Podkarpackie, gm. Iwonicz-Zdrój)

889 000 PLN (5 556 zł/m2)

6
2
160 m2
2021
15772052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25600182 15772052 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 163,5 m², usytuowany na malowniczym wzgórzu w Smarżowej, w powiecie dębickim. Ta wyjątkowa nieruchomość, wybudowana w 2015 roku, łączy nowoczesne rozwiązania z komfortem życia w otoczeni...

Smarżowa (Podkarpackie, gm. Brzostek)

499 000 PLN (3 024 zł/m2)

6
2
165 m2
2015