• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15655489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23389550 15655489 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniał...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

269 000 PLN (5 225 zł/m2)

2
-
51.48 m2
1955
15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025
15818859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641858 15818859 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.Posiadamy klucze do ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 909 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1990
15768503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25546387 15768503 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

599 000 PLN (9 042 zł/m2)

4
1
66.25 m2
2011
15700911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205060 15700911 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spokojnym osiedlu blisko centrum w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość zna...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

629 000 PLN (9 037 zł/m2)

3
1
69.6 m2
1990
15674115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23721437 15674115 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na osiedlu Serbinów przy ul. Jana Matejki w Tarnobrzegu. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku bez windy.Rozkład pomieszczeń: 4 niezależne p...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

319 000 PLN (5 145 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15872957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27507912 15872957 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Kosynierów os. 1000-lecia. Doskonała lokalizacja, blisko centru...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

398 000 PLN (15 857 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1972
15718514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24552654 15718514 NISKA CENA DUŻY METRAŻ CZYSTA KW Jeśli zależy Ci na dużym metrażu, dobrej cenie i w pełni uregulowanym stanie prawnym właśnie znalazłeś właściwe mieszkanie. 299 000 zł (do negocjacji) 57,8 m² 4. piętro balkon Na sprzedaż mieszkanie o dużym pote...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

299 000 PLN (5 246 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15779141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25766754 15779141 Urocze mieszkanie nad Wisłą.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku, który niedawno przeszedł termomodernizację.Atutem lokalu jest balkon po odmalowaniu i wymianie balustrad, idealny do wypoczynku na świeży...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

295 000 PLN (5 463 zł/m2)

2
1
54 m2
1969
15792438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26017015 15792438 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studiokawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym przy ul. Solidarności na osi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

320 000 PLN (12 510 zł/m2)

1
1
25.58 m2
2025
15841736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26794368 15841736 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. użytkowej 70 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części Łańcuta na ul. Zielona.Mieszkanie dwupoziomowe. W pierwszym poziomie 61 ...

Łańcut (Łańcut) (Podkarpackie, gm. Łańcut)

465 000 PLN (6 643 zł/m2)

4
-
70 m2
2025
15700736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, super układ, duży balkon, Nowa Dęba 24196670 15700736 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul. Kwiatkowskiego.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 42,79m2- ...

Nowa Dęba (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

350 022 PLN (8 334 zł/m2)

2
1
42 m2
2025