• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15700569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Nowa Dęba, nowa inwestycja, bez prowizji 24193317 15700569 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul. Kwiatkowskiego.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 7...

Nowa Dęba (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

537 856 PLN (7 684 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15848545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26942647 15848545 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,83 m², zlokalizowane w poszukiwanej dzielnicy Śródmieście w Sanoku. Idealna propozycja na start lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem.Najważniejsze informacje:✔ Powierzchnia: 20,83 m².✔ P...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

229 000 PLN (10 905 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15721928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608761 15721928 Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych i jasnych pokoi, oddzielnej kuchn...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

494 000 PLN (9 234 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1979
15870237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423857 15870237 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

675 000 PLN (9 372 zł/m2)

4
1
72.02 m2
2014
15850430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996345 15850430 Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta -  Stalowa Wola, ul. EnergetykówNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To oferta dla osób, które...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

479 999 PLN (8 136 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15651766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23348213 15651766 Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku.W skład pomieszczeń wchodzą: przedpokój, dwa pokoje, salon, kuchnia, łazienka oraz WC. Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon oraz piwnica....

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

309 000 PLN (5 518 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15704422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263650 15704422 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy układ inwestycyjny, usytuowana jest w Rzeszowie, przy ul. L...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

785 000 PLN (9 949 zł/m2)

5
2
78.9 m2
2011
15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15706002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja, 2 pokoje, gotowe, św. Kingi, ustawne 24295823 15706002 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 44,11m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

463 155 PLN (10 526 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15847150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903692 15847150 TYLKO U NAS! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Krośnie, składająca się z dwóch bezczynszowych lokali mieszkalnych w wolnostojącym budynku o łącznej powierzchni około 162 m² oraz dwóch działek o łącznej powierzchni około 9,5 ara. Działki mają kszt...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

749 000 PLN (4 652 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15847148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903607 15847148 Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa bezczynszowe lokale mieszkalne położone w wolnostojącym budynku w Krośnie, o łącznej powierzchni około 162 m². Każdy z lokali posiada osobne wejście oraz osobne liczniki na media, co sprawia, że nieruchomość jes...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

599 000 PLN (3 721 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15703428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24249275 15703428 Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m², położone na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji tuż przy centrum Jasła! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort życia w mieście, z jednoczesnym dost...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1989