• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15857662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27129005 15857662 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania przy ul. Strzelniczej – w jednej z najbardziej zielonych i wygodnych lokalizacji do życia.To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność i świetne połączenie z centrum miasta – a...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (14 177 zł/m2)

1
1
31.67 m2
2007
15857665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27128999 15857665 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kameralnego osiedla składającego się z 14 budynków jednorodzinnych w zabudo...

Tyczyn (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

699 775 PLN (7 860 zł/m2)

4
1
89.03 m2
2026
15857360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121577 15857360 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kameralnego osiedla składającego się z 14 budynków jedno...

Tyczyn (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

499 860 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
55.54 m2
2026
15757638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304360 15757638 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą i szybki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (12 687 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2024
15836335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709373 15836335 Nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w zielonej okolicy tuż przy granicy Rzeszowa- idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,58 m2, położone na 4 piętrze ...

Kielanówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

479 000 PLN (12 746 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2024
15817929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26614448 15817929 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Rzeszowa przy ulicy Nowosądeckiej 16. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i osób szukających wyg...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

649 000 PLN (11 228 zł/m2)

4
2
57.8 m2
2005
15688581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23991509 15688581 Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Senatorska (Budziwój).4 lokale dostępne - tylko 2 mieszkania w każdym segmencie!Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum Rzeszowa? Mamy coś dla Ciebie! Nowa in...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

437 880 PLN (8 900 zł/m2)

3
-
49.2 m2
2025
15817930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614311 15817930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fryderyka Chopina. Mieszkanie wykończone w 2025roku z tarasem i ogrodem o powierzchni ok. 110 m2, to idealne połączen...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

649 000 PLN (11 432 zł/m2)

3
1
56.77 m2
2022
15780729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25812600 15780729 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

745 000 PLN (13 135 zł/m2)

3
1
56.72 m2
2019
15838880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733220 15838880  Apartament z imponującym tarasem 39 m² ul. Jazowa RzeszówSą mieszkania… i są przestrzenie, w których naprawdę chce się żyć.Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Jazowej w Rzeszów łączy komfort, prywatność i funkcjonalność w idealnych proporcjach.Na ...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

610 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
53.19 m2
2012
15664631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23558287 15664631 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany taras wentylowany z płytek 60x60.Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

869 364 PLN (8 200 zł/m2)

5
1
106.02 m2
2022
15822900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641866 15822900 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (14 214 zł/m2)

3
1
43.55 m2
1900