• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 206

15772841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25621985 15772841 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Luksusowy apartament w sercu Rzeszowa – pierwszy najem!Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 78,30 m², położony w prestiżowej inwestycji Wikana Square w centrum Rzeszowa.Mieszkanie nigdy wcześni...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 500 PLN (57 zł/m2)

3
1
78.3 m2
2021
15821327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Obiekt magazynowo - biurowy, Mielec, hala 300m2 26615642 15821327 W ofercie biura Expander Nieruchomości oferujemy na wynajem nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy zlokalizowany w Mielcu przy ul. Majowej. Położenie nieruchomości zapewnia doskonałą komunikację z centrum Mielca oraz z terenami SSE EURO PARK.Parametr...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

15 000 PLN (31 zł/m2)

12
-
484 m2
-
15807386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364881 15807386 Oferta dostępna wyłącznie u Nas:Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości od Politechniki Rzeszowskiej oraz rekreacyjnych Bulwarów - przy ulicy Dominikańskiej na Osiedlu Piastów w Rzeszowie. LOKALIZACJA:Mieszkani...

Rzeszów (Piastów) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
64.61 m2
1970
15807371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364540 15807371 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brydaka w Rzeszowie – idealne miejsce do życia w komfortowej i spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Gotowe do zamieszkania od zaraz ✔ Przestronne ...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 PLN (31 zł/m2)

3
1
58.5 m2
1978
15814619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26609674 15814619 Oferta dostępna wyłącznie w homfi: Przedstawiamy do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Podwisłocze położone w dzielnicy Nowe Miasto w Rzeszowie — jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście, idealnej za...

Rzeszów (Nowe miasto) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 PLN (34 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15790792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowa hala na wynajem, 700m2, Tajęcina 25977757 15790792 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na wynajem nowoczesną halę magazynową zlokalizowaną w Tajęcinie k. Rzeszowa.Parametry :- Powierzchnia hali: 700m2 - Wysokość hali: 6mAtuty hali: - posadzka przemysłowa niepylna o nośności 5...

Jasionka (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

21 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
700 m2
2017
15768203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25536505 15768203 Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa położone na wysokim piętrze z widokiem na miasto. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostępność punktów usługowych, przystanków MPK, stacji PKP oraz rzeszowskiego rynku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 900 PLN (36 zł/m2)

2
1
52.97 m2
1960
15823633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26608246 15823633 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi:Na wynajem wyjątkowe widokowe mieszkanie o powierzchni 64m2 z dużym tarasem z huśtawką oraz komórką lokatorską – idealne miejsce dla najbardziej wymagających.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:* Świetna lokalizacja nieru...

Rzeszów (Franciszka kotuli) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
2
64 m2
2006
15762503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25405637 15762503 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone w wysokim bloku na osiedlu 1000-lecia w Rzeszowie.To idealna propozycja dla singla, pary lub osób szukając...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37.5 m2
-
15812709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26544998 15812709 Wyłącznie w homfi!!Na wynajem cały parterowy budynek z przeznaczeniem handlowo - usługowym przy ul. Mickiewicza 384, o powierzchni 233 m2. Wykończony w wysokim standardzie. Obecnie użytkowany.BUDYNEK GOTOWY DO PRZEJĘCIA BEZ WYPOSAŻENIA - DO WŁASNEJ A...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

7 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
233 m2
-
15758344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Molal medyczny, klinika dentystyczna , estetyka 25319585 15758344 Szukasz lokalu idealnego pod Twój biznes?Cenisz sobie nowoczesne wykończenie i wygodę klientów?Mam przyjemność przedstawić na wynajem jedyny w swoim rodzaju lokal usługowy o powierzchni ok. 100m2 w nowym budynku  prywatnym z indywidualnym wejściem. L...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

10 000 PLN (100 zł/m2)

11
-
100 m2
2025
15812999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26552650 15812999 Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na wynajem - Kopisto 11 Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze 17 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto Mieszkanie składa się z:- salonu wraz aneksem kuchennym...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (76 zł/m2)

2
1
33 m2
2024